Skocz do zawartości

Forum SIP używa plików cookie w celu m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w konfiguracji Twojej przeglądarki.   Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Dziwny zapach z wentylacji

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 chudy_b

chudy_b

..:: Bywalec :..

• Użytkownik
  • PipPip
  • 229 postów
  • Auto: SF XT

Napisany 03 lipiec 2010 - 22:11

Witam
Któregoś pięknego dnia rano po odpaleniu poczułem dziwny zapach z wentylacji, dzień wcześniej tego nie było. Zapach przypomina końską stajnię :roll: Kto był w stadninie ten wie o co mi chodzi. Trochę to dziwne, bo bardziej bym się spodziewał stęchlizny, zgnilizny. Od tego czasu zapach pojawia się zawsze jak auto trochę postoi i znika po kilku chwilach. Pewnie czeka mnie jakaś dezynfekcja klimy. Pojechać z tym do ASO (auto na gwarancji), czy lepiej do serwisu klimatyzacji?
  • 0

#2 Rafcio78

Rafcio78

..:: Subarofanatoholik ::..

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1812 postów
  • Auto: DaeW(RX)oo Lanos

Napisany 03 lipiec 2010 - 22:34

Witam
Któregoś pięknego dnia rano po odpaleniu poczułem dziwny zapach z wentylacji, dzień wcześniej tego nie było. Zapach przypomina końską stajnię :roll: Kto był w stadninie ten wie o co mi chodzi. Trochę to dziwne, bo bardziej bym się spodziewał stęchlizny, zgnilizny. Od tego czasu zapach pojawia się zawsze jak auto trochę postoi i znika po kilku chwilach. Pewnie czeka mnie jakaś dezynfekcja klimy. Pojechać z tym do ASO (auto na gwarancji), czy lepiej do serwisu klimatyzacji?

W istocie to zapach z klimatyzacji, różne grzyby i roztocza dają taki efekt :lol: I pewnie bardziej śmierdzi, gdy po korzystaniu z klimy wyłączysz ją i używasz samej wentylacji :?: Czas na dezynfekcję, a na tym forum można polecać tylko ASO :wink:
  • 0

#3 Juras K

Juras K

..:: Forumus maximus ::..

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2509 postów
  • Auto: LGT - hawk-eye
    SI - Lanos

Napisany 04 lipiec 2010 - 14:25

tu zobacz !! też jest o smrodzie viewtopic.php?f=26&t=123934&p=1086785#p1086785
  • 0

#4 chudy_b

chudy_b

..:: Bywalec :..

• Użytkownik
  • PipPip
  • 229 postów
  • Auto: SF XT

Napisany 04 lipiec 2010 - 19:25

Takich hardkorów u mnie nie ma. Auto na pewno nie pływało, nie jeździł nim grecki właściciel baraniny, raczej nic w nim nie zdechło. W ogóle nie zawracał bym Wam tyłka, zdziwił mnie tylko rodzaj zapachu. Wydawało mi się, że wiem jak śmierdzi zatęchła klima i moim zdaniem nie powinno to mieć nic wspólnego z końmi (żywymi). Zapach jednak dochodzi z wentylacji i pewnie trzeba ją czymś popsikać.
  • 0

#5 Istreed

Istreed

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Auto: M6

Napisany 05 lipiec 2010 - 15:47

Ostatnio ozonowałem, fajna sprawa :-)
  • 0