Skocz do zawartości

Forum SIP używa plików cookie w celu m.in. utrzymania sesji logowania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w konfiguracji Twojej przeglądarki.   Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Malowanie Felg

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
27 odpowiedzi na ten temat

#26 Tarnwood

Tarnwood

..:: Swojak ::..

• Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów
  • Auto: Forester 09 r. 2.5 N/A

Napisany 29 kwiecień 2013 - 13:36

Zawsze sobie można hydrografike zrobic ;)

http://autodetailing...fika/#!lightbox[set_41]/14/

to jest super, ciekawe jak to wygląda na żywo
  • 0

#27 nelq

nelq

..:: Świeżynka ::..

• Nowy
  • 9 postów
  • Auto: Legacy 2.5 MY05 Sport Tourer

Napisany 27 wrzesień 2014 - 20:29

Wznawiam temat i mam ot taką propozycje :)
Drażniły mnie wżery na moich felgach. Przedsięwzięcie foliowe trwało od godzin przedpołudniowych do wieczornych :)
Takie folie mają gwarancje od 6lat w górę ąa bardzo mocne i trwałe a parametr temp jest od -50 do +90 jeżeli powierzchnia jest dobrze odtłuszczona nie ma prawa się odkleić na prawdę bardzo mocno trzyma
tutaj jest specyfikacja tej co mam http://www.fabertec....-Gold-100cm/281
Patrząc 2m rewelka Przyglądając się im z bardzo bliska idealne nie są sadze że Brak wprawy, a może po prostu folie 3M są jeszcze bardziej plastyczne niestety dużo dużo droższe. Ostatnia felga którą robiłem wyszła mi mogę powiedzieć świetnie, jedną ofoliuje raz jeszcze bo mnie w domu drażnili :-) a cierpliwości do tego trzeba. Jak to się mówi z tego się nie strzela. Efekt jak dla mnie rewelacyjny

Koszt foli na 4kółka około 50zł

attachicon.gif2013-01-07 12.21.31.jpg
attachicon.gifDSC03018.JPG
attachicon.gifDSC03015.JPG
attachicon.gifDSC03016.JPG
attachicon.gifDSC03017.JPG

efekt końcowy

attachicon.gifDSC03019.JPG

Wybaczcie odgrzewanie kotleta. Czy kubabb albo ktoś inny kto obkleił felgi tą farbą zmieniał opony na obklejonej feldze? Czy przyrządy używanie do ściągania / zakładania opon nie zedrą folii? Myślę poważnie o obklejeniu felg w antracyt ale nie wiem czy zrobić to korzystając z gołych felg w okresie zimowym czy czekać na założenie nowych opon na wiosnę i dopiero po tym obklejać.

• 0

#28 kos

kos

..:: Bywalec :..

• Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów
  • Auto: Forek 2,5 XT/ATEU/06

Napisany 30 wrzesień 2014 - 08:53

Witam, odnawiał ktoś może felgi fabryczne 17" od XT 2006 - tzn. czy da się tak zrobić, aby wyglądały w miarę jak po "fabryce" ;) , ponieważ mają one  dwa rodzaje powierzchni - częściowo ślady po jakby frezarce i "gołe" alu zabezpieczone tylko klarem, a reszta chyba malowana - po piaskowaniu wszystko będzie matowe? :wacko:

pozdr

• 0